Designové garnýže

Houlès designové garnýže

Designové garnýže

Houlès designové garnýže

V rámci našich realizací používáme nejraději velmi kvalitní designové garnýže od francouzského výrobce HOULÈS, díky nimž vytváříme ty nejkrásnější návrhy oken.
Tyto designové tyče vynikají především technickou dokonalostí, která se snoubí s vynalézavostí a překrásnými designovými prvky.
Rádi spojujeme naše síly s malými rodinnými firmami, které ovládají dokonale své řemeslo a předávají si um z generace na generaci. Houlès je mistrem svého oboru již přes sto let.

Z našich designových garnyží si vyberou jak obdivovatelé vynalézavých a rafinovaných designů, tak milovníci minimalismu a industriálního stylu.
Přiznaná tyč v interiéru plní zároveň funkci dekorativní. Jsme schopni se designovými garnyžemi přizpůsobit vašemu interiéru, proto jsou v naší nabídce, jak mosazné tyče, tak rovněž dřevěné tyče s patinou či kovové černé tyče v industriálním stylu.
Máme bohaté zkušenosti s instalováním garnyží na zámky, do moderních bytů i na vaše chalupy.
Nejsme limitováni ničím, baví nás hledat řešení každého interiéru.

Jednotlivé řady designových garnyží se pohybují v různých cenových relací pro všechny typy projektů.

Potřebujete designové garnýže do klasického prvorepublikového bytu? Určitě Vám doporučíme mosazné tyče na záclony a závěsy. Bude již jen na Vás, z jaké řady si dle svého vkusu vyberete.

Jste mladá, moderní rodina? Zde budou správnou volbou designové garnýže z řady „City“. Dle zařízení interiéru pak máte možnost volit z mnoha barevných provedení.

Zařizujete honosnou vilu? Pak pro Vás máme řešení – zdobné dřevěné designové garnýže „Villa“

Hledáte designové tyče do industriálního loftu? Určitě doporučíme minimalistické designové tyče v matné černé barvě z kolekce „Bastide“.