Luxusní koberce

Luxusní koberce

Luxusní koberce

Luxusní koberce

Pro naše klienty máme širokou nabídku vysoce kvalitních luxusních koberců i koberců v metráži.
Nabízíme luxusní koberce z vlny, viskózy i umělých vláken.

Hledáte praktické koberce do kuchyně, funkční běhoun do chodby, luxusní designové koberce do obývacího pokoje, příjemné koberce do ložnice nebo nápadité koberce do dětského pokoje?
Výběr koberce je vždy určitou alchymií, a volbu toho správného koberce nelze uspěchat.
Je třeba zvážit mnoho faktorů, abychom si byli jisti, že koberec vydrží v naší domácnosti dlouho krásný a zároveň funkční.
Důležité je si vždy s klientem vyjasnit, pro jaký prostor je koberec určen a jakým nárokům uživatele bude koberec vystaven. Velmi často se setkáváme v interiéru s tím, že koberec je sice pěkný, ale má nevhodnou velikost, i s tím vám umíme poradit tak, aby váš interiér vypadal co nejlépe.

Snažíme se doporučit zákazníkovi vždy takový koberec, který mu bude ladit se zařizovaným interiérem, ať již hledá určitou dominantou, či sjednocení stávajícího interiéru.
Koberec je obraz na zemi; koberec je váš kamarád, když se doma chcete schovat před světem, přečíst si noviny a uvařit si čaj.
Koberec je měkký domov, hrací plocha pro vaše děti, hebká podložka pro vaše nohy. Zkrátka, my si myslíme, že koberec zcela určitě pro zútulnění patří do každého interiéru.

Vybírat si můžete z nabídky luxusních koberců:

FABULA LIVING
Tyto moderní ručně vyráběné skandinávské koberce navržené v Dánsku. V jejich vzhledu se snoubí skandinávská designová tradice a jednoduchý sofistikovaný styl se starými technikami tkaní. Kolekce vyniká přírodními materiály, krásným řemeslným zpracováním, jemnými barvami a jednoduchými vzory. Máme v nabídce jak vlněné, tak viskózové verze těchto překrásných skandinávských koberců.

ASIATIC CARPETS
Jednotlivé kolekce designových koberců této britské firmy jsou sestaveny tak, aby nabídly trendy koberce jak v designu, tak v barvě a struktuře ve všech cenových hladinách.

VILLA NOVA
Představuje vysoce kvalitní designové koberce v texturách plochých vazeb a ručního všívání.
Při výrobě těchto designových koberců se zde spojili tkalcovští mistři z Belgie od Louis de Portere s designéry z Villa Nova.

JAB
Jab představuje německý propracovaný koncept, který nabízí luxusní koberce do moderních a nadčasových interiérů. Toužíte po moderním koberci s třásněmi? Nebo byste raději koberec obšitý bordurou, to vše umí JAB, barevnou kombinaci si budete moci určit sami.

DIACASAN
Něco pro milovníky umění. Ručně vyráběné fair-trade koberce navržené ve Francii, z přírodních vláken; zde se jedná v podstatě o umělecká díla, která budou dominantou Vašeho prostoru. Říkáme jim obrazy na zemi.