Klasické, římské i motorové rolety

Rolety

Klasické, římské i motorové rolety

Rolety

Našim zákazníkům instalujeme často látkové rolety, pod kterými si představte opravdu klasické látkové rolety s navíjením a řetízkem, nebo římské rolety.
Pro zájemce o klasické látkové rolety máme rolety od předního českého výrobce rolet spol. BEMATECH, která má více jak 25leté zkušenosti v oblasti látkových interiérových stínících systémů a patří ke světové špičce v oboru.
Bematech rolety díky vlastnímu vývojovému centru kombinují unikátní technologická řešení s nejnovějším designem. Bematech rolety vynikají vysokou spolehlivostí, můžete vybírat z mnoha barev, struktur a designů. Vaše roleta se může tvářit jako přírodní len na chalupu nebo může být technicky bílá a minimalistická na velké okno do vaší novostavby. Rolety mohou vypadat téměř neviditelně a přitom plní veškeré požadavky na zastínění a především vaše soukromí.

Látkové rolety na válci si naši zákazníci volí stále častěji, neboť jednoduše vytváří zdravou komfortní zónu; regulují průnik světla a tepla do místnosti a ovlivňují v ní akustiku.
Rolety vnáší do prostoru osobitou energii a intimitu, díky které se budete cítit ve vašich domovech příjemně.
Často si látkové rolety Bematech nachází svého zákazníka mezi minimalisty, kteří neholdují výraznému zdobení oken, ale přejí si zútulnit místnost v jednoduchém a střízlivém stylu.
Látková roleta je mnohdy i jediným řešením, kdy nelze použít závěs, jako je tomu například při stropním stínění, odstínění zimních zahrad či jiných šikmých prosklených ploch.

Látkovou roletu můžete mít buď jako klasickou látkovou roletu s navíjením na válec, nebo jako římskou roletu, která tvoří nad oknem sklady.
Dnešní doba nabízí mnoho způsobů ovládání rolet.
My jsme nadšeni z rolet, které jsou na dálkové ovládání, bez toho, aniž byste museli ve vašem domě dělat přípravu elektřiny, rolety se jednoduše dobíjejí, stejně jako Váš telefon, nevěříte? Přečtěte si v detailu náš článek na toto téma: „motorové rolety“.