Zařídíme interiéry

Zařídíme interiéry

Zařídíme interiéry

Zařídíme interiéry

V rámci návrhu interiérů a jejich řešení se zaměřujeme na „softfurnishing“.

V našich končinách zatím tento pojem není moc rozšířený a vlastně k němu ani neexistuje adekvátní český výraz.
Předmětem našeho zájmu v rámci návrhu interiéru je vše, kde je použita tkanina.
Specializujeme se v rámci návrhu interiéru na čalouněný nábytek (sedačky, křesla, puffy, podnožky, lenošky), okenní dekorace (závěsy, záclony, střapce, pelmety, rolety), koberce, tapety, rádi necháváme čalounit vase unikátní kousky sedacího nábytku překrásnými a funkčními potahovými látkami, šijeme polštáře, přehozy či na zakázku necháváme zhotovovat čela postelí.
Naše práce je individuální, vždy zaměřená přesně na konkrétního zákazníka.

Konečnou atmosféru Vašeho interiéru jsme schopni podtrhnout a doladit výběrem vhodného osvětlení s překrásnými stínidly.

Každému zákazníkovi věnujeme maximální pozornost a naší snahou je odhalit zákazníkova konkrétní očekávání; jakou změnu chce v interiéru udělat a čeho docílit. Může to být pouze výměna závěsu nebo nový koberec. Často se jedná o kompletní pojetí místnosti, celého bytu nebo domu.

Ne každý zákazník je schopný přesně definovat svůj vysněný styl bydlení.
Od toho jsme tu my, jako odborníci v Kamila Harris Home, abychom našim klientům poradili a navrhli takový interiér, ve kterém se budou cítit nejlépe.

Jakým způsobem pracujeme?

Klient k nám přichází s nějakou svou představou, někdo přichází i zcela bez představy. Umíme si vždy poradit a nasměrovat obojí.
Vycházíme nejprve z preferencí barev, vzorů, tvarů a struktur, které jsou našemu klientovi blízké.
Velmi nám pomáhají v počáteční fázi i fotografie stávajícího interiéru, či interiéru, kterému by se náš klient chtěl přiblížit.

Disponujeme nepřeberným množstvím vzorníků látek, koberců a tapet, kterými Vás provedeme.
Veškeré vzorky si naši klienti mohou u nás ve studiu v klidu prohlédnout a případně si vzorky zapůjčit i domů.

Náš kolega a specialista na závěsné systémy, kolejnice a designové garnýže, stejně jako švadlena jsou mistry svého řemesla a společně s nimi přeměníme váš interiér k naprosté dokonalosti.

Nabízíme také krásnou řadu dek a plédů z přírodních materiálů (vlna, vařená vlna, mohér, alpaka) vašemu interiéru teplý a útulný dotek od dodavatelů v Anglii a Itálii.

Dodají vašemu interiéru teplý a útulný dotek od našich dodavatelů z Anglie a Itálie. Jsou k dostání přímo zde v našem E-Shopu.